Napište, co hledáte

Policový systém String – nadčasová designová klasika

Share

Sáhnete raději po kusu nábytku, jež je ztělesněním elegance, jednoduchých linií a naprosté odlehčenosti či vzdušnosti? Zařizujete nově bydlení, řešíte rekonstrukci anebo se jen chcete pokochat novými trendy moderního bydlení? Nechte se inspirovat skandinávským stylem – a to konkrétně víceúčelovým policovým systémem String, jež je nově k dostání také v obchodě a e-shopu DesignVille, který se specializuje na skandinávský nábytek.


Policový systém String, White / Walnut, k dostání na DesignVille.cz

Policový systém String, jež se vyznačuje minimalistickou konstrukcí, navrhlo již v padesátých letech minulého století známé manželské duo designerů Nisse a Kajsa Strinning. Představení policového systému ale nebylo jen tak ledajaké. V roce 1949 vyhlásilo švédské nakladatelství Bonnier soutěž v kategorii policových systémů, jež splňují podmínky snadné přepravitelnosti, sestavitelnosti a cenové dostupnosti. Manželé soutěž se svým návrhem vyhráli a String tak spatřil světlo světa opravdu stylově.

String okouzlil již tehdy a nepřestává udivovat dodnes. Přestože je na trhu již několik desetiletí, zdobí díky svému přelomovému designu nespočet současných domácností. Právě nadčasovost, elegance, variabilita a snadná instalace hrají policovému systému skvěle do karet. Díky těmto vlastnostem se z něj stala opravdová ikona, jež se na samotné „designové špici” drží více než 60 let.


Policový systém String, Black / Walnut, k dostání na DesignVille.cz

Policový systém je tvořen bočními kovovými panely, komodami, závěsnými policemi či stolky v různých barevných a materiálových provedeních. Jednotlivé prvky lze jednoduše kombinovat, a vytvořit tak vždy jedinečný originál co do rozměrů, barev či dokonce tvarů.

Co se týče barev, bočnice jsou k dostání v černém, šedém a bílém provedení. U komod a polic, které vytváří kýžený osobitý styl, lze (mimo již zmíněné barvy) vybrat z palety dřevěných odstínů. Mezi oblíbené varianty spadá například celobílé provedení nebo kombinace černých bočnic a polic či komod z ořechového dřeva.

Ať už zvolíte jakoukoliv barevnou kombinaci systému, interiér vyšperkujete k dokonalosti. Konstrukce se skvěle hodí do kuchyně, pracovního koutu nebo třeba dětského či obývacího pokoje.


Policový systém String, White / White, k dostání na DesignVille.cz


Policový systém String, White / White, k dostání na DesignVille.cz

Pokud se zrovna nechystáte na přestavbu celého příbytku, ale láká vás menší interiérová změna, můžete se poohlédnout po kompaktních nástěnných poličkách String Pocket, jež perfektně oživí každý prostor.


Systém dvou nástěnných polic String Pocket, Grey, 2ks à 3 790 Kč, k dostání na DesignVille.cz

Osobitý kus nábytku švédské značky String naleznete nově na e-shopu se skandinávským nábytkem DesignVille. Toužíte-li policový systém spatřit na vlastní oči nebo jen nasát pravou skandinávskou atmosféru můžete navštívit nový brněnský showroom DesignVille, který se nachází na adrese Netroufalky 5.

Tags: