Napište, co hledáte

Přemýšlíte, jak oživit design svého interiéru? Panely Rocko jsou skvělá volba!

Přemýšlíte, jak oživit design svého interiéru? Panely Rocko jsou skvělá volba!

Share

Designové velkoformátové panely Rocko (title: Designové obkladové panely) dodají styl vaší koupelně, obývacímu pokoji, nebo kuchyni, dokonce i v komerčních prostorech. Na výběr je až 24 exkluzivních dekorů,které jsou imitací dřeva, mramoru a betonu, nebo kovu. Dekory skvěle vytvoří osobitou atmosféru kterékoliv místnosti. Dále je možné vybrat ze dvou povrchových struktur, které imitují strukturu dubu, nebo kamene.

Obklady ROCKO jsou vodotěsné, hygienické, funkční a ideálním materiálem nejen pro novou výstavbu, ale i na renovaci obývacích místností či koupelen dokonce bez nutnosti odstranění starých obkladů nebo vyrovnání nerovností. Designové dekory propůjčí kterékoliv místnosti exkluzivní a reálný vzhled.

Lehkost panelů zajistí jejich snadnou manipulaci. Instalace panelů je velmi jednoduchá a rychlá, panely stačí pouze nalepit, instalace je hotová během pár minut. Případně je možné využít příslušenství hliníkových lišt ve čtyřech odstínech (bílá, hnědá, černá, stříbrná).

Instalaci obkladových panelů zvládne každý:

 1. Očištění obkládané stěny.
 2. Naformátování obkladů.
 3. Nanesení lepidla a přilepení obkladů.
 4. Dorovnání obkladů.

K instalaci je možné využít také příslušenství v podobě hliníkových lišt, které jsou dostupné ve čtyřech odstínech (bílá, hnědá, černá, stříbrná). Lišty skvěle doplní vzhled, každého dekoru obkladových panelů.

Rocko Statuario

Jádro panelů je vyrobeno z SPC (Stone Polymer Composite), který obsahuje až 74 % přírodního mramoru. Díky tomuto materiálu zaručují panely voděodolnost, rozměrovou stálost a vynikající teplotní odolnost. Disponují také houževnatým povrchem, který je odolný proti poškrábání.

 Rocko Native Steel

Hlavními výhodami panelů jsou:

 • Velký formát 1230 x 2800 x 4 mm, který perfektně sedí na velikost stěny .
 • Jednoduché zpracování.
 • Lehkost 8 kg/m
 • Mnoho struktur a dekorů.
 • Barevná stálost.
 • Dlouhá životnost.
 • Moderní a nadčasový design.
 • Minimální počet spojů.
 • Jsou hygienické.
 • Vodotěsnost.

Dostupné kolekce obkladových panelů ROCKO

Color – kolekce obsahuje decentní barvy, které lze doplnit k výraznějším dekorům, nebo je lze využít samostatně.

Rocko Almond

Stones – kolekce mramorových a kamenných dekorů, které dodají luxusní vzhled kanceláři i obývacímu pokoji, nebo kuchyni. Tyto dekory mají 3 varianty potisku, které na sebe navzájem navazují a doplňují se.

Rocko Venato Nature

Bosco – nadčasové dekory dřeva a porcelánových obkladů, které dodají luxusní vzhled ložnici, nebo obývacímu pokoji.

Rocko Vintage Herringbone

Metal – originální dekory imitující různé typy kovových povrchů s výraznou patinou. Skvěle vyniknou v kombinaci s dekory řady Bosco nebo Color.

Rocko Copper Lamiera

Navštívit můžete náš web https://www.titan-multiplast.cz/ nebo e-shop https://www.multiplast.cz/