Napište, co hledáte

Koupelnový nábytek SAPHO

Koupelnový nábytek SAPHO

Share

Ačkoliv se při plánování vysněné koupelny naše pozornost zaměřuje primárně na výběr ideální vany nebo vodovodních baterií, neméně důležitou roli hraje v každém případě také dostatek úložného prostoru. Pod značkou SAPHO vyrábíme koupelnový nábytek vysoké kvality a s jedinečným designem. Snažíme se svým zákazníkům poskytovat komplexní nabídku kvalitních produktů, která uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Myslíme na všechny vaše potřeby a usilujeme o to, aby byla každá koupelna s naším nábytkem dokonale čistá, organizovaná, funkční a stylová.

V našem portfoliu naleznete koupelnový nábytek všech typů, tvarů i velikostí. Díky němu vkusně a prakticky vyplníte libovolný prostor, který máte k dispozici. Výhodou je široké spektrum stylů a barevných dekorů, abyste dokázali svou koupelnu vyladit k naprosté dokonalosti.

Při výrobě nábytku SAPHO se klade důraz nejen na výběr nejvhodnějších materiálů, ale také kvalitních komponentů, které jsou zárukou funkčnosti a komfortního užívání. Koupelnový nábytek je tak vybaven například panty a vodícími zásuvkovými systémy značky BLUM s funkcí tlumeného dovírání SOFT CLOSE a doživotní zárukou. Sortiment zahrnuje rovněž designové držáky určené k instalaci na bok nábytku, abyste měli svůj ručník či osušku vždy po ruce.

Pokud byste chtěli být zcela originální nebo prostě jen zatoužili po barvě či dekoru dřeva, které nejsou součástí standardní nabídky, můžeme vám za menší příplatek vyrobit vybraný nábytek na zakázku. Maximální volnost výběru pak poskytuje zcela variabilní série ODETTA, s níž získáte osobitý design koupelny kombinací několika modelů atraktivních skříněk pod umyvadlo. To může být keramické, betonové či z litého mramoru. Zvolit si lze také barvu hliníkové lišty mezi bezúchytkovými zásuvkami nebo typ ocelových podpěrných noh. Díky velkorysé škále moderních dekorů a možnosti rozšíření úložného prostoru přidáním doplňkových skříněk ESPACE získává série ODETTA punc jedinečnosti a originality.

Abychom zajistili bezproblémovou funkčnost nábytku, dodáváme ho již ve smontovaném stavu. Nemělo by se tak stát, že při samoinstalaci budete bojovat třeba se seřízením jednotlivých komponentů, a zároveň nemusíte ztrácet čas samotným sestavováním. Na závěr je dobré připomenout, že i když jsou použité materiály odolné proti vlhkosti, doporučuje jejich se styk s vodou pokud možno co nejvíce eliminovat. Můžete tak výrazně prodloužit životnost jakéhokoliv nábytku.

www.sapho.cz