Napište, co hledáte

Rádi bychom Vás pozvali nejen na stánky vystavovatelů, ale i na doprovodný program veletrhu.

Share

01Rádi bychom Vás pozvali nejen na stánky vystavovatelů, ale i na doprovodný program veletrhu.

Sobotní program (25. 1. 2014) přinese i celkový exkurz do problematiky pasivních domů a poslechneme si příběh pasivního dřevěného rodinného domu v Říčanech, který je zajímavý svým jednoduchým tvarem, prvky moderní architektury a celodřevěnou fasádou z modřínu.

Architekt se zde skvěle vypořádal s úzkým pozemkem a požadavky investora stran vnitřního uspořádání. “Použitý konstrukční systém a technologie reprezentované řízeným větráním s rekuperací a kamny na peletky zajišťující čtyřčlenné rodině vynikající vnitřní mikroklima a velmi nízké náklady na vytápění,” říká koordinátor stavby Zdeněk Křivský z firmy PORSENNA STAVEBNÍ s.r.o. O autentické pocity z života v tomto pasivním domě se s vámi v sobotu podělí také sám jeho majitel.

Jak stavět energeticky šetrné domy a jak docílit efektivního snížení energetické náročnosti již stávajících budov? Aktuální trendy a novinky v oblasti nízkoenergetického, pasivního a nulového stavění přinese druhý ročník veletrhu FOR PASIV. Ve dnech od 23. do 25. ledna 2014 představí FOR PASIV v prostorách PVA EXPO PRAHA desítky předních firem působících v tomto oboru. Využijte pro návštěvu zlevněné elektronické vstupenky a zarezervujete si místo na přednáškách včas.

Více informací naleznete na www.forpasiv.cz.

Kontakt:
Martin František Přívětivý
ředitel OT stavebnictví
T: 225 291 126
privetivy@abf.cz 

TEXT: Martin František Přívětivý 
FOTO: ABF
ZDROJ: FOR PASIV 2014

Předchozí článek