kleine kryptowährung zahlungsverkehr kryptowährung versteuern deutschland kryptowährung bachelorarbeit themen was ist mining bei kryptowährungen welche kryptowährungen kann ich noch selbst minen welches wallet für welche kryptowährung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Řadovky Bohdaneč – Lázně Bohdaneč

Share

649f38515747519eec7b80ced3debe6eDo výstavby rodinných domů v blízkém okolí Pardubic se v letošním roce zařadila i výstavba rodinných domů v Lázních Bohdaneč. Při návrhu projektu výstavby domů na Pardubicku, v Lázních Bohdaneč, byl kladen maximální důraz na nenáročný provoz a životní prostor obyvatel domu. Řadovky Bohdaneč je projekt, který představuje nové řadové nízkoenergetické rodinné domy, které se nacházejí v jediném lázeňském městě Pardubického kraje.

Celková koncepce rodinných domů Lázně Bohdaneč byla řešena s nejvyšším důrazem na využití světových stran, tepelných zisků a proslunění objektů v kontextu situování lokality. Také jednou z hlavních priorit při vypracování návrhu rodinných domů bylo vytvoření maximálního soukromí obyvatel jednotlivých domů. Návrh řadových domů ing. arch. Jiřího Prokeše vychází z potřeb soudobého bydlení moderního a náročného člověka. V tomto ohledu je řešena i materiálová skladba a samotná vizuální stránka projektu. 

(Zdroj: radovky-bohdanec.cz)

Předchozí článek