Napište, co hledáte

Rezidence Jeseniova

Share

9 131 5050d98d33406 rkv  0020 2100906 060Moderní Rezidence JESENIOVA byla navržena podle zásad „Feng Shui“ – harmonie života v souladu s okolním prostředím. Tento atraktivní projekt nabízí byty nejrůznějších dispozic s balkóny, terasami či předzahrádkami od 44 do 120 m2. Nachází se jen pár kroků od jednoho z největších parků v Praze – parku Parukářka. Rezidenční komplex se skládá ze čtyř bytových domů, které tvoří jednotný a harmonicky komponovaný celek. K pocitu bezpečí přispívá 24hodinová centrální recepce a nechybí ani kamerový systém v celém areálu. Uvnitř rezidenčního areálu je k dispozici privátní dětské hřiště.

Pokud člověk hledá svůj domov, jsou pro něj kromě prostoru konkrétního bytu důležité i jiné věci, které zlepšují kvalitu každodenního života. Jsou to mnohdy věci velmi obyčejné: hezký výhled z okna, možnost procházek v parku u domu, blízkost dětského hřiště, snadná a bezpečná cesta dětí do školy, k autobusové zastávce nebo možnost dojít si večer posedět do dobré restaurace pár minut od domu.

Okolí Rezidence JESENIOVA se může právě z těchto důvodů stát Vaším skutečným domovem. Rezidence JESENIOVA disponuje výbornou dostupností. Václavské náměstí je odtud vzdálené pouhé čtyři stanice tramvají, na nákupy i za zábavou dojdete pěšky do obchodního centra Palác Flóra a na příjemné procházky s výhledy na historické centrum Prahy jsou ideální parky Parukářka či nedaleký Vítkov. Společnost SATPO dbá o pohodlí svých klientů a nabízí veškerý servis při pořizování a financování bytu.

Náš prodejní tým je profesionálním a zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. 

(Zdroj: www.satpo.cz)

 

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále