verluste mit gewinnen kryptowährung kryptowährung für anfänger bitcoin to bank account kryptowährung geld verloren wie heißt china kryptowährung investieren in bitcoin warnung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rezidence Vinohradská 33/89

Share

vinohradska interier cam1 finalRezidence Vinohradská 33 je unikátní projekt ve zcela exklusivní lokalitě, který po vizuální stránce zachovává původní secesní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením.

Projekt nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru hlavního města, jen minutu od stanice metra Jiřího z Poděbrad. Sedmipodlažní bytový dům nabízí 11 bytových jednotek v rozsahu 2 + KK, 3 + KK a 4 + KK a dva kancelářské prostory. Výška i všechny architektonické prvky fasády přední strany domu jsou přizpůsobené exkluzivní lokalitě v historickém centru. Zadní strana domu naopak vyniká moderní a stylovou architekturou, která nabízí pohodlí poklidné terasy v jinak rušném centru velkoměsta.

Pro ty, kterým poklidná terasa nestačí, se v těsné blízkosti projektu nachází oblíbené Riegrovy sady s krásným výhledem na stověžatou Prahu nebo přímo přes ulici sady Sv. Čecha. Projekt Rezidence Vinohradská 33 vyniká opravdu perfektní dopravní dostupností, v jeho bezprostředním okolí se nachází jak tramvajové zastávky, tak stanice metra. Romantické Vinohrady také lákají bohatou nabídkou kulturních a labužnických zážitků. Kromě toho všeho majitele osobních automobilů potěší možnost parkovacího stání ke každé bytové jednotce.  

Více o projektu: Rezidence Vinohradská
Developer: BM Develop
Ceník: zde

Předchozí článek
Další článek