Napište, co hledáte

Rezidence Vinohradská 33/89

Share

vinohradska interier cam1 finalRezidence Vinohradská 33 je unikátní projekt ve zcela exklusivní lokalitě, který po vizuální stránce zachovává původní secesní styl budovy a kombinuje jej s moderním zázemím a provedením.

Projekt nabízí bydlení nejvyšší kvality na bezpečném místě v centru hlavního města, jen minutu od stanice metra Jiřího z Poděbrad. Sedmipodlažní bytový dům nabízí 11 bytových jednotek v rozsahu 2 + KK, 3 + KK a 4 + KK a dva kancelářské prostory. Výška i všechny architektonické prvky fasády přední strany domu jsou přizpůsobené exkluzivní lokalitě v historickém centru. Zadní strana domu naopak vyniká moderní a stylovou architekturou, která nabízí pohodlí poklidné terasy v jinak rušném centru velkoměsta.

Pro ty, kterým poklidná terasa nestačí, se v těsné blízkosti projektu nachází oblíbené Riegrovy sady s krásným výhledem na stověžatou Prahu nebo přímo přes ulici sady Sv. Čecha. Projekt Rezidence Vinohradská 33 vyniká opravdu perfektní dopravní dostupností, v jeho bezprostředním okolí se nachází jak tramvajové zastávky, tak stanice metra. Romantické Vinohrady také lákají bohatou nabídkou kulturních a labužnických zážitků. Kromě toho všeho majitele osobních automobilů potěší možnost parkovacího stání ke každé bytové jednotce.  

Více o projektu: Rezidence Vinohradská
Developer: BM Develop
Ceník: zde

Předchozí článek
Další článek