klaas heufer kryptowährung kryptowährung präsident trump kryptowährung kaufen kyc kryptowährung seriös kaufen kryptowährungen stürzen ab
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rezidence Korunní

Share

02Popis projektu

Rezidence Korunní ideálně vyjadřuje otevřenou a kosmopolitní povahu Vinohrad a zároveň respektuje soukromí, které je pro každého z jejích obyvatel tak důležité. Projekt Rezidence Korunní se skládá ze tří částí – Industrial, Boulevard a Villa – citlivě zakomponovaných do svého okolí. Část Boulevard přiléhá k ulici Korunní a je tvořen osmipatrovým bytovým domem s balkony, které nabízejí výhledy na Strašnice, Bohdalec, Vršovice, Nusle, Pankrác, či Vinohrady.

Zejména ve večerních hodinách upoutá nádherně osvětlená Žižkovská televizní věž. Villa je otevřena na jih a k východu a postupně se svažuje k ulicím Hradešínská a Říčanská, kde harmonicky navazuje na stávající zástavbu městských vil, které na Vinohradech vznikly na začátku minulého století. Západní nadstandardní část Rezidence Korunní – Industrial se vyznačuje technickými detaily, jako jsou hliníková okna a kovové zárubně.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Sekyra Group, a.s. Rezidence Korunní zde