Napište, co hledáte

Rezidence Na Hřebenkách

Share

na hrebenkachKaždý jednou dospěje do situace, kdy se rozhodne najít si nové a lepší bydlení. Zvažuje výhody a nevýhody jednotlivých lokalit a studuje dispozice bytů. Snaží si najít bydlení svých snů. Všechny tyto předpoklady splňuje zajímavý projekt exkluzivního bydlení Rezidence Na Hřebenkách.

Mezi ulicí Podbělohorská, Na Hřebenkách a Pod Lipkami na Praze 5 vznikne unikátní projekt rezidenčního bydlení. Zajímavě koncipovaný dům rozdělený do tří sekcí se společným 1. a 2. podzemním podlažím bude mít 33 bytových jednotek. Promyšlené dispozice bytů nabídnou většinu jižně orientovaných obývacích pokojů s výhledem na smíchovské údolí a klidné ložnice se severním stínem. V suterénu bude připraven dostatek parkovacích míst vč. sklepních kójí.

Rezidence Na Hřebenkách je umístěna ve svahu Strahovského kopce vedle parku Klamovka v oblasti známé jako Hřebenka. Jedná se o jednu z nejvyhledávanější pražských lokalit k bydlení. Bydlet na Hřebenkách znamená mít skutečně luxusní rezidenční adresu. Znamená to bydlet v centru města a přitom bydlet v zeleni, mít v blízkosti široké nákupní možnosti a kompletní dopravní připojení. 

Více o projektu: Rezidence Na Hřebenkách
Developer: Rezidence Na Hřebenkách a.s.
Ceník: zde 

Předchozí článek
Další článek