bankensystem mit der blockchain verbinden kryptowährung europa plus500 erfahrungen kryptowährung cashgold vs kryptowährungen wie handelt man kryptowährungen mit kryptowährung bezahlen spekulationsfrist für kryptowährungen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Rezidence Na Hřebenkách

Share

na hrebenkachKaždý jednou dospěje do situace, kdy se rozhodne najít si nové a lepší bydlení. Zvažuje výhody a nevýhody jednotlivých lokalit a studuje dispozice bytů. Snaží si najít bydlení svých snů. Všechny tyto předpoklady splňuje zajímavý projekt exkluzivního bydlení Rezidence Na Hřebenkách.

Mezi ulicí Podbělohorská, Na Hřebenkách a Pod Lipkami na Praze 5 vznikne unikátní projekt rezidenčního bydlení. Zajímavě koncipovaný dům rozdělený do tří sekcí se společným 1. a 2. podzemním podlažím bude mít 33 bytových jednotek. Promyšlené dispozice bytů nabídnou většinu jižně orientovaných obývacích pokojů s výhledem na smíchovské údolí a klidné ložnice se severním stínem. V suterénu bude připraven dostatek parkovacích míst vč. sklepních kójí.

Rezidence Na Hřebenkách je umístěna ve svahu Strahovského kopce vedle parku Klamovka v oblasti známé jako Hřebenka. Jedná se o jednu z nejvyhledávanější pražských lokalit k bydlení. Bydlet na Hřebenkách znamená mít skutečně luxusní rezidenční adresu. Znamená to bydlet v centru města a přitom bydlet v zeleni, mít v blízkosti široké nákupní možnosti a kompletní dopravní připojení. 

Více o projektu: Rezidence Na Hřebenkách
Developer: Rezidence Na Hřebenkách a.s.
Ceník: zde 

[widgetkit id=415][widgetkit id=416]

Předchozí článek
Další článek

Čtěte dále