Napište, co hledáte

Rezidence Sacre Coeur 2

Share

scII-exterier-zespoda-II-prodlouzenaPředstavujeme Vám příležitost, která se již nikdy nebude opakovat. Rezidence Sacre Coeur2. Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, ochrana Vašeho soukromí. To vše byla kritéria, se kterými jsme přistupovali společně s renomovanými 4A architekty k návrhu tohoto jedinečného rezidenčního komplexu. Naší prioritou je komplexní kvalita Vašeho bydlení, je to náš závazek, který koupí Vašeho nového bytu, loftu nebo možná i penthousu nekončí, ale naopak začíná.

Byty v Sacre Coeur2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Tam, kde jiní tápou a nabízejí tmavé chodby plné dveří, my navrhujeme moderní místo k životu, plné světla a zajímavých řešení. Nemluvíme o penthousech a mezonetových loftech, hovoříme o standardních bytech, které svou kvalitou a koncepčními návrhy daleko převyšují ostatní nabídky rezidenčních projektů. Každý z bytů v Sacre Coeur2 má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém.

Všechny byty v Sacre Coeur2 jsou členěny do dvou zón – obývací a privátní. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Ložnice, dětský pokoj a další místnosti se nacházejí v privátní zóně bytové jednotky. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, jedna je vždy součástí ložnice rodičů. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase. Fenoménem, který v sobě skrývá vášeň a styl, jsou dvoupodlažní lofty. Bezesporu představují zhmotnění volnosti a prostorové svobody, kde se opravdu meze nekladou. Rozlehlý obývací pokoj se světlou výškou přes 5 metrů upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Ložnice jsou umístěny v klidové zóně vnitřního atria budovy. Příjemné chvíle teplých letních večerů je možné trávit na zahrádkách, které patří ke každému mezonetu.  

(Zdroj: www.satpo.cz