kryptowährungen für dummies download bitcoins steuererklärung aus wallet jemanden kryptowährungen schenken wie lange dauter eine kryptowährung transaktion liste kryptowährungen nach marktkapitalisierung kryptowährungen beste prognose
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Dům v harmonii s přírodou – Malator

Share

Malator-House-in-Wales-1Moderní dům Malator postavený v Druidstone, by mohl zobrazovat budoucnost velšského bydlení “. Přesto, že je dokončen před více jak deseti lety, stále budí pozornost a zájem jako jeden z architektonických skvostů ve Walesu.

Díky kombinaci sympatického designu a bezkonkurenčního umístění na Pembrokeshire Coast, zvítězil dům u architektonické odborníka doktora Grega Stevensona:

“Jako někdo, kdo se živí restaurováním starých chalup a přednáší o historické architektuře, nečekal bych, že se mohu zamilovat do domu postaveného v roce 1998. Ale to se přesně stalo, když jsem navštívil Malator “.

Typičtí novináři, když popisují zajímavé domy, často nadužívají štítky jako “dech beroucí” a “ohromující”, ale tento dům si zaslouží nepochybně oba. Střecha porostlá trávníkem, ocelový komín a kukátko ve dveřích nevyhnutelně dává cestu k jeho místní přezdívce jako “Teletubby dům”.

“Je to ten druh domu, který poskytne přesně to, co od něj očekáváme, “říká Dr. Stevenson. “Dům je v harmonii s mořem a větrem zmítanými útesy, váš život je plný světla a plný neuvěřitelných pocitů svobody a prostoru. ” Základní konstrukce Malatoru je velmi jednoduchá. V podstatě je uvnitř jedna místnost, dělená do barevných zón, zatímco na vnější straně domu se konstrukce prolíná s okolní krajinou.

Jeho jednoduchá a organická forma se rozpouští do svahu a drží se v jednotě s okolní krajinou. Dobrá architektura by měla ovlivnit naše předsudky o bydlení, dokonce i měnit pohled na svět.

(Zdroj: ovrázky. http://inthralld.com)

Předchozí článek
Další článek