Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

SMÍCHOV CITY

Share

03Popis projektu

REVITALIZACE SMÍCHOVSKÉHO NÁDRAŽÍ
Smíchov City je projekt komplexní revitalizace lokality smíchovského nákladového nádraží. Na ploše cca 210 000 m2 vyroste nové moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchova. Ve střednědobém horizontu zde sklady a kolejiště ustoupí zcela nové multifunkční čtvrti s nově koncipovanými plochami zeleně a pěších tahů. Smíchov City tak znovu obnoví dříve přetrhané spojení mezi okolními zelenými kopci a údolními nábřežími řeky Vltavy.

KOMPLETNÍ MĚSTSKÁ INFRASTRUKTURA SMÍCHOV CITY
Lokalita Smíchova je již nyní známá svou výbornou dopravní dostupností. Pohodlí obyvatel a pracujících se ještě zvýší, jelikož součástí projektu Smíchov City je vytvoření nového dopravního uzlu mezi vlakovým a novým autobusovým nádražím, parkovištěm P+R, stanicí metra a tramvají. V lokalitě bude také vybudována plnohodnotná městská infrastruktura. Vznikne zde např. moderní budova nové školy. Srdcem území se stane moderní nákupní centrum, ležící na průsečíku všech pěších i dopravních vazeb v území.

URBANISTICKÝ CHARAKTER PROJEKTU
Urbanistická struktura projektu vychází z blokové zástavby, výškové hladiny a uličního rastru stávající zástavby. Podél nově založeného severojižního zeleného pěšího bulváru vznikne síť silnic se stromořadími a budou zde vystavěny moderní obytné budovy a prostory pro posezení s přáteli. Smíchov City se tak stane zcela originálním městským centrem Prahy 5 respektujícím své okolí a přitom vytvářející jedinečné nové prostředí pro život ve městě 21. století.

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Sekyra Group, a.s. Smíchov City připravuje se