das land iran bringt eine an gold gekoppelte kryptowährung raus sind bitcoins in deutschland steuerpflichtig krypto geld fragen zu blockchain und kryptowährungen ausarbeitung
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Švédská elegance na 90 metrech čtverečních

Share

Alvhem 04Švédské interiéry jsou zařizovány v duchu čistých linií a volného prostoru. Hojně se využívá přírodních materiálů, kvalitních tkanin i moderních prvků. Není se čemu divit, vždyť zimy jsou ve skandinávských zemích vleklé a ponuré, proto se lidé snaží vnést do svých domovů co nejvíce světla a pocitu tepla.

Tento podkrovní byt se nachází švédském Göteborgu, na plochu má 90m2 (71m2 obytná plocha + 19m2 terasa) a představuje konstrukční i designovou kreativitu skandinávských architektů. Podkroví se může pochlubit impozantním 4,5 m vysokým stropem, moderní kachlovou koupelnou s prádelnou, krásným krbem, dvěma ložnicemi a bohémské zařízenými terasami plných květin. Podlahové vytápění prochází napříč celým bytem a nechává tak volné stěny bez radiátorů.

Srdcem bytu je obývací pokoj, rozdělen na jídelnu pro šest osob, salónek, čtenářský koutek a předsíň. Jedním z nejsilnějších rysů projektu je bezesporu moderně vybavená kuchyň, která se díky posuvným, skleněným dveřím, může stát v horkých měsících součástí terasy. Z této terasy se majitelé mohou těšit pohledem nejen na své kulinářské dovednosti, ale i na působivý výhled na město.

Okna ve dvou směrech, spolu s vysokými stropy a umístěním v podkroví, činí byt přirozeně světlý a vzdušný. Většina vikýřů směřuje na jih a umožňuje krásný výhled směrem do zámeckého parku Änggårdsbergen.

[widgetkit id=452]

(Zdroj: Alvhem)  

———————————————————————————————————————-

Další články

Předchozí článek
Další článek