Napište, co hledáte

Viladům Velvarská

Share

Velvarská 2Viladům Velvarská je komorní projekt o 8 bytových jednotkách a 1 nebytové jednotce, v jehož rámci je rekonstruován prvorepublikový dům, který byl ve 20. letech min. století postaven ve stylu art deco. Nachází se ve zcela mimořádné lokalitě, neboť je vzdálen jen 10 minut chůze od stanice metra Dejvická, zároveň je však obklopen zelení a jeho obyvatelé tedy nebudou ani v nejmenším rušeni hlukem hlavního města.

Zvenku je tato vila po architektonické stránce řešena čistě a jednoduše. Uvnitř se po rekonstrukci bude nacházet 8 bytů a 1 nebytový prostor. Jednotlivé byty budou prostorově řešeny jako 3+kk nebo 4+kk. Příjemné je na jednotlivých bytových jednotkách zejména tradiční prvorepublikové uspořádání místností, které jsou nejen prostorné, ale zároveň velmi prosvětlené. Společně s nebytovým prostorem se v prvním podzemním podlaží bude nacházet také 9 sklepních kójí. Celý objekt je pak obklopen zahradou, ve které se po rekonstrukci bude nacházet mj. 8 nově vzniklých parkovacích míst. K bytovým jednotkám, které se nachází v prvním nadzemním podlaží, náleží kromě velkorysých teras také rozlehlé předzahrádky. K ostatním bytovým jednotkám, kromě bytu 3+kk ve 4. NP, náleží balkony, jež jsou situovány na jih.

Viladům Velvarská je situován do elegantního prostředí tradičních rezidenčních čtvrtí Prahy 6, nedaleko známé Ořechovky. Praha 6 je prestižní lokalitou území hlavního města, především díky čistotě architektonického stylu, rozvržení zástavby, ale zvláště díky vysokému podílu zeleně. Díky poloze projektu si také můžete být jistí, že nikdy nebudete mít nikam daleko, neboť stanice metra Dejvická je vzdálena necelých deset minut chůze. Zároveň se nedaleko nachází hned několik míst vhodných pro trávení volného času, jako jsou např. přírodní park Divoká Šárka, Sportovní centrum Evropská, aj. 

Více o projektu: Viladům Velvarská
Developer: BM Develop
Ceník: zde