Napište, co hledáte

Vaše nová kuchyně snů

Vaše nová kuchyně snů

Share

Plánujete novou kuchyni, protože se konečně stěhujete do vytouženého domova? Chystáte rekonstrukci té stávající? Nebo chcete jen něco málo vylepšit a doplnit? Inspirujte se v některém ze studií KUCHYNĚ Gorenje po celé republice nebo na stránkách tohoto renomovaného výrobce kuchyní a domácích spotřebičů.

Kuchyně je přirozeným srdcem domácnosti. Místem, kde trávíme hodně času, realizujeme své kuchařské ambice, i místem, kde se rodina schází u prostřeného stolu. Proto by měla být funkční i krásná. Jako KUCHYNĚ Gorenje.

KUCHYNĚ Gorenje: to je skvělý design

Tato značka je synonymem trendových kuchyní, kde se potkávají špičkové technologie i kulinářské sny už více, než 60 let. A vše dokonale ladí, protože můžete mít nábytek, příslušenství i výkonné spotřebiče od jednoho výrobce. Vsadit můžete na minimalistický nebo high-tech styl, na němž se podepsala spolupráce se světovými designéry těch nejzvučnějších jmen, jako je: studio Pininfarina, Philippe Starck, Karim Rashid či Ora Ïto.

Na své si ale přijdete, i pokud jste milovníkem klasiky, glamour stylu filmových hvězd nebo třeba romantického provensálského stylu či retra.

Pestrá nabídka materiálů, barev, povrchů i výšek

Můžete vybírat z mnoha materiálů, provedení korpusů, dekorů a barev dvířek, pracovních desek i obložení stěn. Bohaté je i příslušenství. Ale tím to nekončí, protože na detailech záleží, a navíc, každý jsme jiný. Můžete tak vybírat mezi sokly ve výškách 10, 15, a 20 cm, které umožňují přizpůsobit pracovní desku podle vaší potřeby. K dispozici jsou i kovové rámy s nohami o výšce 15 nebo 29,5 cm, pokud chcete dodat kuchyni razantnější industriální ráz, nebo si přejete, aby byl pod kuchyňskou linkou přístupný prostor. Rozmanité jsou i možnosti osvětlení.

Kuchyně na míru podle vzorkovnice RAL

Můžete však mít i kuchyni podle individuálního návrhu v některém z mnoha přesných odstínů vzorkovnice RAL a NCS a tak doladit svůj domov k dokonalosti. Tuto neobvyklou možnost nabízí i nové studio v Čestlicích. Je ideální pro ty, jejichž interiér má být dotažený do poslední tečky podle architektonického projektu nebo návrhu interiérového designéra.

Praktičnost v každém detailu

V kuchyni trávíme spoustu času, a tak by měla být praktická a pohodlná. Proto je potřeba věnovat pozornost i volbě příslušenství a doplňků, jako jsou potravinové skříně s výsuvnými koši nebo rohové skříňky, využívající každý centimetr. A také dobře přístupné a přehledné plnovýsuvné tiché zásuvky. Studia Kuchyně Gorenje nenabízejí jen samostatné prvky, ale promyšlený koncept, který odráží to, jak v kuchyni skutečně činnosti probíhají. A jak je jde zjednodušit, aby vás to bavilo a ušetřili jste cenný čas.

Odborné poradenství a vizualizace v ceně

Protože je kuchyně investicí na dlouhou dobu, je profesionální rada určitě na místě. Odborníci studia vás provedou nabídkou a poradí, co nepodcenit i jak se vyhnout častým neodborným chybám, aby vám vaše nová kuchyně dobře sloužila a cítili jste se v ní dobře. Součástí servisu zákazníkům je i odborné poradenství a 3D vizualizace návrhu kuchyně. Nejmodernější technologie výroby i výběr materiálů zaručují, že vaše nová kuchyně bude funkční, sladěná a propracovaná do nejmenších detailů. A dodaná na klíč v té nejvyšší kvalitě. Navíc, až do konce března se skvělou 30% slevou.

cz.gorenje.com