kryptowährung börse österreich kryptowährungen sogenannte smart contracts kryptowährungen und aktien kaufen wie reagiert die dkb auf kryptowährungen warum io domains für kryptowährungen kryptowährung tron trx kaufen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

VILLA CITY VIEW

Share

city view 01Villa City View představuje nadčasové bydlení v moderním rezidenčním domě komorního charakteru. Projekt je umístěn ve vilové čtvrti Dívčí hrady a jednotlivé byty se pyšní jedinečnými výhledy na celou Prahu.

Projekt celkem nabízí 8 nadstandardních bytů ve 3 podlažích v dispozicích od 3+kk do 5+kk o velikosti 87 m2 do 218 m2. Všechny byty jsou vybaveny vysokými standardy a je u nich možné zvolit různá řešení dispozic.

Každý byt je navíc obklopen prostornou terasou, která nabízí nejen výhledy do přilehlé zeleně, ale i na celou Prahu. Ke každému bytu také náleží sklep a parkovací stání.

Stavitelé kladou důraz na kvalitu stavebního materiálu stejně jako na neotřelý a originální design. Díky této kombinaci se projekt Villa City View řadí mezi rezidenční projekty pro nejnáročnější klienty a vystupuje z řady dalších developerských projektů. 

Více o projektu: Villa City View
Developer: ED Group a.s. 
Ceník: zde