kryptowährungen steuern st gallen kryptowährung steuer tool bilanzierung kryptowährung wissenschaftliche artikel neue chinesische kryptowährung zukunft der kryptowährungen
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Vily Diamantica

Share

jrd 01V Praze je jen velmi málo míst, které by se svým přírodním kouzlem mohly rovnat Prokopskému údolí. A když se tento genius loci spojí s výjimečnou architekturou, která se s péčí zasadí do úchvatného prostředí, pak vznikne jedinečný projekt, který nese jméno Diamantica – exkluzivní šperk na pražském realitním trhu.

Architektura vil se jeví téměř jako pokračování práce architektonické kanceláře Matky přírody. Vily s názvy drahokamů (Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst) do Prokopského údolí dokonale padnou. Zároveň však poskytují svým obyvatelům maximální soukromí díky promyšlené koncepci celého areálu. Nadstandardní kvalita použitých materiálů je samozřejmostí, stejně jako aplikace vyspělých technologií. A právě tyto technologie dělají z bydlení ve Vilách Diamantica luxusní a zdravé bydlení místo pro život.

Osm luxusních nízkoenergetických vil je velmi citlivě posazeno na nádherný pozemek, sousedící s jednou z největších pražských přírodních rezervací – Prokopský, údolím. Aby se tento projekt vůbec mohl stát skutečností, bylo nutné vytvořit takové architektonické a stavebně-technické řešení, které 100% garantuje šetrnost k okolní přírodě. Vznikl tak projekt, který je nejen výjimečně luxusní a nízkoenergetický, ale také mimořádně šetrný ke svému okolí. Proto lze předopkládat, že budoucí majitelé budou lidé, kteří dokáží ocenit výjimečný luxus, ale také to, v jakém stavu předáme náš bezprostřední životní prostor našim dětem.

Více o projektu: Vily Diamantica
Developer: JRD s.r.o.
Ceník: zde