Napište, co hledáte

Vily Diamantica

Share

jrd 01V Praze je jen velmi málo míst, které by se svým přírodním kouzlem mohly rovnat Prokopskému údolí. A když se tento genius loci spojí s výjimečnou architekturou, která se s péčí zasadí do úchvatného prostředí, pak vznikne jedinečný projekt, který nese jméno Diamantica – exkluzivní šperk na pražském realitním trhu.

Architektura vil se jeví téměř jako pokračování práce architektonické kanceláře Matky přírody. Vily s názvy drahokamů (Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst) do Prokopského údolí dokonale padnou. Zároveň však poskytují svým obyvatelům maximální soukromí díky promyšlené koncepci celého areálu. Nadstandardní kvalita použitých materiálů je samozřejmostí, stejně jako aplikace vyspělých technologií. A právě tyto technologie dělají z bydlení ve Vilách Diamantica luxusní a zdravé bydlení místo pro život.

Osm luxusních nízkoenergetických vil je velmi citlivě posazeno na nádherný pozemek, sousedící s jednou z největších pražských přírodních rezervací – Prokopský, údolím. Aby se tento projekt vůbec mohl stát skutečností, bylo nutné vytvořit takové architektonické a stavebně-technické řešení, které 100% garantuje šetrnost k okolní přírodě. Vznikl tak projekt, který je nejen výjimečně luxusní a nízkoenergetický, ale také mimořádně šetrný ke svému okolí. Proto lze předopkládat, že budoucí majitelé budou lidé, kteří dokáží ocenit výjimečný luxus, ale také to, v jakém stavu předáme náš bezprostřední životní prostor našim dětem.

Více o projektu: Vily Diamantica
Developer: JRD s.r.o.
Ceník: zde