Napište, co hledáte

Zelený Botič

Share

01Popis projektu

Celý komplex je umístěný v atraktivní lokalitě Prahy 10- Záběhlic. Lokalita slučuje praktické výhody velkoměsta s těsným sousedstvím přírodního parku Hostivař – Záběhlice a přírodní památkou Meandry Botič. Projekt nabídne kvalitní bydlení v příjemné lokalitě a zeleni. Dopravní spojení je také dobré a jistě uspokojí i náročné klienty.

LOKALITA
Projekt se nachází v Práčské ul. a je umístěn na mírném svahu, který se na jih svažuje směrem k Botiči.

DALŠÍ ROZVOJ LOKALITY
Směrem k severu dále projekt tvoří 2 bytové domy (A1 a A2), které byly postaveny v rámci I. etapy.

DOSTUPNOST LOKALITY
Dostupnost lokality je zajištěna prostřednictvím MHD a to autobusové zastávky Záběhlická škola a to linek č. 101 a 138 (Skalka, Strašnická). Projekt je výborně dostupný i do centra města a na jižní spojku, popř. dálnici.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Nespornou předností nového projektu je veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum Park Hostivař, ale i nedaleká nákupní a zábavním centra Eden a Chodov). Dále blízkost mateřské, základní i střední školy a především blízkost zdravotnických zařízení (Poliklinika Zahradní město). Navíc také sportovní centrum Hamr (tenis, squash, aerobic, atd.), plavecký stadion Slavia, atd.

CENOVÁ POLITIKA
Rozhodující pro cenu bytu je jeho umístění v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě, výhled. Lze říci, že čím vyšší patro, tím vyšší cena. Garážové stání lze dokoupit za cenu 387.200,- Kč včetně DPH. V rámci akce je u bytů 2+kk a větších jedno garážové stání za 1.210,- Kč včetně DPH. Prodávající garantuje cenu bytu dohodnutou ve smlouvě o smlouvě budoucí kupní. Finanční prostředky vložené klientem jsou na žádost klienta zajištěny notářskou nebo advokátní úschovou 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

REAL DEVELOPMENT 2001 a.s.Nové byty Zelený Botičzde