kann ich mit kryptowährung geld verdienen cat kryptowährung base geld aus dem nichts devisenhandel crypto währung kryptowährung steuern kryptowährung favorit 2021 von kryptowährung leben
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Zelený Botič

Share

01Popis projektu

Celý komplex je umístěný v atraktivní lokalitě Prahy 10- Záběhlic. Lokalita slučuje praktické výhody velkoměsta s těsným sousedstvím přírodního parku Hostivař – Záběhlice a přírodní památkou Meandry Botič. Projekt nabídne kvalitní bydlení v příjemné lokalitě a zeleni. Dopravní spojení je také dobré a jistě uspokojí i náročné klienty.

LOKALITA
Projekt se nachází v Práčské ul. a je umístěn na mírném svahu, který se na jih svažuje směrem k Botiči.

DALŠÍ ROZVOJ LOKALITY
Směrem k severu dále projekt tvoří 2 bytové domy (A1 a A2), které byly postaveny v rámci I. etapy.

DOSTUPNOST LOKALITY
Dostupnost lokality je zajištěna prostřednictvím MHD a to autobusové zastávky Záběhlická škola a to linek č. 101 a 138 (Skalka, Strašnická). Projekt je výborně dostupný i do centra města a na jižní spojku, popř. dálnici.

OBČANSKÁ VYBAVENOST
Nespornou předností nového projektu je veškerá občanská vybavenost (nákupní centrum Park Hostivař, ale i nedaleká nákupní a zábavním centra Eden a Chodov). Dále blízkost mateřské, základní i střední školy a především blízkost zdravotnických zařízení (Poliklinika Zahradní město). Navíc také sportovní centrum Hamr (tenis, squash, aerobic, atd.), plavecký stadion Slavia, atd.

CENOVÁ POLITIKA
Rozhodující pro cenu bytu je jeho umístění v podlaží, orientace bytu, poloha bytu v domě, výhled. Lze říci, že čím vyšší patro, tím vyšší cena. Garážové stání lze dokoupit za cenu 387.200,- Kč včetně DPH. V rámci akce je u bytů 2+kk a větších jedno garážové stání za 1.210,- Kč včetně DPH. Prodávající garantuje cenu bytu dohodnutou ve smlouvě o smlouvě budoucí kupní. Finanční prostředky vložené klientem jsou na žádost klienta zajištěny notářskou nebo advokátní úschovou 

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

REAL DEVELOPMENT 2001 a.s. Nové byty Zelený Botič zde