Napište, co hledáte

3 tipy pro luxusní interiér

3 tipy pro luxusní interiér

Share

Máte v interiéru rádi luxus, a zároveň si potrpíte na kvalitní materiály? Velmi luxusní řešení pro interiéry a koupelny představují keramické obklady a dlažby od věhlasných značek, jako jsou Roberto Cavalli či Versace. Dokonalou možností pro interiér mohou být také mozaiky Sicis, které se vyrábějí ručně a vyskytují se v těch nejprestižnějších stavbách světa. Váš interiér i koupelna budou vyjádřením vašeho jedinečného životního stylu a toho, že vy se rozhodně nespokojíte s málem. Inspirujte se, jak s použitím obkladů, dlažeb a mozaiky vytvoříte interiér, ze kterého se návštěvám podlomí kolena. Přinášíme vám 3 tipy.

1. Divoké imitace mramorů a zvířecí vzory. Jak vykouzlit extravagantní interiér s puncem značky Roberto Cavalli?

Máte rádi netradiční a originální interiéry, a zároveň odvahu na extravaganci? Tak to vám nejspíše pořádně zamotají hlavu opravdu luxusní obklady a dlažby značky Roberto Cavalli. Světoznámý návrhář moc dobře ví, jak zaujmout a upoutat pozornost. Designové obklady a dlažby do koupelny, obýváku či kuchyně, které nesou jeho jméno, imitují divoké mramory anebo se na nich vyskytují zvířecí vzory. Podobně jako na oblečení, kabelkách a dalších módních kouscích této značky.

Povrch luxusní dlažby Rock Symphony značky Roberto Cavalli imituje divoké mramory. Tato moderní imitace mramoru je hotové mistrovské dílo!

Inspirace. Luxusní obklad a dlažba Roberto Cavalli s názvem Giaguaro Mask imituje jaguáří kůži.

Designové obklady a dlažby Roberto Cavalli budou v interiéru – obýváku, ložnici či koupelně, zářit jako diamant. Vyzařuje z nich smyslnost, prestiž a chuť experimentovat. Módní návrhář je právem považován za krále extravagance. Dejte ve svém interiéru prostor jeho luxusním obkladům a dlažbám a jasně tak dáte najevo, jaký je váš styl.

I takto může vypadat koupelna oblečena do obkladů a dlažby Roberto Cavalli. Je to keramická imitace mramoru s názvem Tanduk.

Chtěli byste si prohlédnout fotografie koupelen, kterým dominují stylové obklady a dlažby? Podívejte se na designové koupelny inspirace.

2. Pravé zlato, meandr i medúza. Jak vytvořit honosný i méně zdobný interiér značky Versace?

Líbí se vám přepychové a honosné interiéry? Anebo spíš méně zdobné luxusní interiéry, ze kterých vyzařuje jednoduchost a elegance? Ať už preferujete první nebo druhé řešení, vašemu vytříbenému vkusu mohou odpovídat luxusní keramické obklady a dlažby Versace. Typické atributy značky – medúza či řecký meandr, které se objevují i na oblečení, lodičkách a dalších módních doplňcích Versace, samozřejmě nechybí ani na obkladech a dlažbách této značky.

Designová dlažba Versace s názvem Eterno, může mít také řecký meandr – jeden z typických atributů této značky.

Značka Versace používá pro své módní kolekce ty nejkvalitnější materiály, a to platí i o luxusních obkladech a dlažbách. Některé kolekce obkladaček a dlaždic dokonce obsahují pravé zlato! To obsahuje také luxusní mozaika Versace s logem medúzy, kterou v dílnách Versace vyrábějí ručně a skládají kamínek po kamínku. Pokud jste si zamilovali zlaté šperky Versace, či parfém s logem medúzy, budete se moci kochat tím, jak dokonale budou ladit s obklady a dlažbou ve vašem interiéru, jako například v koupelně.

Mozaika Versace může obsahovat i pravé zlato.

Inspirace. Detail koupelnového obkladu Versace Gold s logem medúzy.

Versace se dnes specializuje také na ty, kteří nepreferují pouze „královské“ a okázalé interiéry. Některé kolekce obkladů a dlažeb jsou proto speciálně navrženy pro ty, jejichž šálkem kávy je sice vytříbený a působivý, ale jednodušší interiérový design.  Pro tyto luxusní obklady a dlažby Versace je charakteristické časté střídání černé a bílé barvy, a také neutrální barvy a méně zlaté.

Ani v těchto kolekcích do luxusní koupelny, kuchyně či obýváku, samozřejmě, nechybí atributy značky jako dekorativní prvky z keramiky – medúza a řecký meandr, kterými se dá obkladu či dlažbě vtisknout punc značky Versace. Vaše návštěvy budou mít hned jasno, jaká značka vašemu interiéru vévodí!

Pro kolekce luxusních obkladů a dlažeb Versace mohou být typické také akcenty bílé. Na obrázku je obklad a dlažba Solid Gold.

Dychtíte po tom naživo vidět luxusní obklady a dlažbu Roberto Cavalli a Versace? Navštivte speciální oddělení pro luxus ve Versace stylu v brněnském studiu společnosti M.B.KERAMIKA, která se na obklady a dlažby věhlasných značek specializuje. V sortimentu firmy najdete také designové obklady a dlažbu od jiných věhlasných návrhářů, jako je Armani a Valentino.  Odborníci důkladně vyslechnou vaše představy adoporučí vám vhodný design, rozměr či povrch obkladu a dlažby, zodpoví i technické dotazy.

Takto vypadá jednací místnost ve Versace stylu v brněnském studiu M.B.KERAMIKY.

3. Luxusní mozaiky Sicis mohou znázorňovat přírodu, zvířata nebo vypadat jako starobylé malby. Ozdobíte s nimi koupelnu či dno bazénů

Doslova fenoménem v interiérovém designu se staly mozaiky Sicis. Ty nejluxusnější kousky se vyrábějí ručně a skládají kamínek po kamínku stovky hodin. Mohou znázorňovat přírodu – rostliny či zvířata, mít geometrické, ornamentální a jiné vzory nebo připomínat starobylé malby v historických chrámech a kostelech. Jejich cena je různá.

Inspirace. I takovýto design mohou mít designové mozaiky Sicis.

Mozaika Sicis může ozdobit také dno bazénu.

Unikátnost mozaik Sicis spočívá také v tom, že mozaikový design se může objevit i na nábytku či špercích. Lampy, stoly, paravány, vany, vitríny, náušnice či náhrdelníky – to vše může mít stejný vzor jako mozaika. Člověk tak může sladit svůj dům,  byt i sebe samotného s mozaikou. Tomu se říká dokonalost!

Stejný design jako na mozaice se může objevit také třeba na luxusní vaně.

Specialisté M.B.KERAMIKY vás rádi seznámí s mozaikami Sicis a představí vám možnosti pro váš interiér či exteriér.