erfolgreichste kryptowährungen 2021 kaufen von immobilien in kryptowährung in venezuela eingeführte kryptowährung kryptowährung toro rippel kaufen wie funktionieren bitcoins
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Affinity

Share

01Popis projektu

Bydlení jedna radost Vám nabídne bytový dům Affinity. Co konkrétně Vás potěší? Například fakt, že vše potřebné k pohodlnému životu je tady nadosah. Ulice Babická v Praze 11 na Chodovci je velmi praktická adresa. Obchody, služby, školy, školky jsou po ruce, stejně jako doprava do centra nebo na metro.

V pětipodlažním domě najde nový domov 64 rodin či “singles” – právě tolik je tu bytů od 1+kk o velikosti 38 m2 po 5+kk s rozlohou do 119 m2. Byty mají balkony a terasy, které zejména v letních měsících představují “místnost navíc”. Dům zahrnuje také dva komerční prostory se samostatnými vchody.

Pro auta je tu vyhrazeno 78 parkovacích míst. Bytový dům je naplánován s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To v tomto případě znamená důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna. Na východní, jižní a západní straně domu budou v oknech nainstalovány předokenní žaluzie.  

Stránky developera

Stránky projektu

Ceník

Skanska Reality Affinity zde

[widgetkit id=525][widgetkit id=526]

 

 

Předchozí článek
Další článek