Napište, co hledáte

Bydlení Světova

Share

PalmovkaProjekt Bydlení Světova představuje celkovou rekonstrukci novorenesančního bytového domu. Přes ulici se nachází tramvajová zastávka, 250 metrů od projektu je pak stanice metra B Palmovka. Paleta dispozic bytových jednotek, kterou projekt nabízí, je značně pestrá. Nachází se v něm byty o dispozici 1+kk až 4+kk, od velikosti 41 m2 až po necelých 120 m2.

K některým bytům náleží také terasy. Nedílnou součástí projektu budou 2 výtahy. V přízemí projektu se nachází trojice nebytových prostorů, jež disponují samostatnými vchody. Ve vnitrobloku se nachází 8 parkovacích stání a 2 garážová stání. V suterénu se pak nachází sklepy k jednotlivým bytovým jednotkám.

Blízké okolí se poslední dobou velice pozitivně mění a prochází postupnou revitalizací. Lokalita je ceněna nejen proto, že je blízko centra, ale zároveň také poskytuje hojnost zeleně, volnočasových možností a vysoké koncentraci služeb, jejichž blízkost Vám rozhodně ušetří spoustu času. Okolí projektu nabízí velké množství sportovních aktivit. Jen 200 metrů od projektu se nachází sportovní centrum Svět pod Palmovkou, které nabízí širokou paletu poskytovaných služeb v příjemném klimatizovaném prostředí. V případě, že preferujete sportování venku, nachází se nedaleko cyklostezka, jež vede podél Vltavy. Pro Vaše ratolesti se pak v blízkosti projektu nachází hned několik dětských hřišť. 

Více o projektu: Bydlení Světova
Developer: BM Develop
Ceník: zde