wie mache ich eigene kryptowährung chinesische kryptowährung neo alle kryptowährungen übersicht kryptowährung einkommensteuererklärung gewinn in andere währung getauscht kryptowährung euro ersetzen ing diba kryptowährung etf
Stránka se načítá...

Napište, co hledáte

Pokoj pro kluky

Share

03Už nějakou dobu sháníme inspiraci zajímavých, nicméně obyčejných pokojů pro kluky. Přesto, že jsme v českých podmínkách narazili na pár zajímavých návrhů, rozhodli jsme se prozkoumat i vody za hranicemi naší vlasti. Škála projektů, nábytku, dekorací, barev i vybavení je v současné době velmi pestrá, a proto člověka trochu zamrzí, když vidí návrhy českých studií.

Pokoje pro malé kluky by měly být útulné, praktické, inspirativní, snadno ukliditelné a variabilní. Rozhodně by měly rozvíjet chlapeckou představivost. Při hledání inspirace jsme si zadali několik klíčových slov, kolem kterých se točil náš svět v chlapecké době, a společnými silami jsme se shodli na: cestování, letectví, dobrodružství, objevování, námořnictví a stroje.

Dnešní klukovský svět se o poznání liší od toho našeho, nicméně právě správně provedeným pokojem, bychom mohli své uličníky vrátit do dob našeho dětství.

Náhoda tomu chtěla a my po několika denním hledání narazili na americkou společnost, která jako by naše myšlenky zhmotnila. I když jsme původně chtěli představit několik povedených návrhů různých studií, rozhodli jsme se publikovat návrhy společnosti Baby & Child Restoration Hardware, která vystihuje naše myšlenky. 

[widgetkit id=661]

TEXT: Redakce Own Home
FOTO: Baby & Child Restoration Hardware

 

 

Předchozí článek
Další článek