Napište, co hledáte

Užívejte odpočinek a venkovní život s nábytkem na terasu Roolf Living

Užívejte odpočinek a venkovní život s nábytkem na terasu Roolf Living

Share

Exteriérový nábytek Roolf Living přináší do prostoru zahrady, na terasu i k bazénu eleganci, styl a hravost. Navržený a vyrobený je s jedinečnou barevností a udržitelnou texturou, které okoření váš venkovní i vnitřní život.

Foto: Azada.cz

Vize a motto belgické společnosti Roolf Living, výrobce zahradního i interiérového nábytku, jednoznačně určuje i její filozofii: Každý máme právo na to, mít své útočiště, kam můžeme uniknout z tohoto hektického světa a věnovat čas sobě, svým blízkým a přátelům. Žijeme jen jednou!

Proto je posláním společnosti vytvořit venkovní svět, ve kterém bude dobře každému, prostředí, kde se mír, láska a harmonie spojují v jedno.

DOTTY, nábytek, který plave

V obývacím pokoji, na terase nebo na vodní hladině bazénu, tam všude je k dispozici sedací vak pro dva DOTTY Big Roolf XL. Díky pevné struktuře ze 100%, tence zvlákňovaného polypropylenu stabilizovaného proti UV záření je potah dokonale odolný vůči slunci a dešti.

Textilní struktura je velmi hustá a pevná. Tento vak s vysoce kvalitní EPS výplní je také mimořádně komfortní, protože se přizpůsobí pohybům vašeho těla. Ale hlavní výhodou, kterou jinde nenajdete je fakt, že všechny produkty série DOTTY dobře plavou a rychle schnou. Hodí se tedy i jako funkční doplněk k bazénu.

Hot DOTTY prodlouží sezonu

Jedinečná kolekce Hot DOTTY, oceněná Red Dot Award poskytuje díky vestavěnému dobíjecímu ohřívači dokonalý tepelný komfort. Puf Hot DOTTY je bezdrátově ohříván speciální baterií a podle stupně nastavení (teploty 38/42 °C či 52/56 °C) poskytuje až osm hodin tepelného komfortu.

Také ergonomický a pohodlný sedací puf Hott DOTTY má vysoce kvalitní EPS výplň, je ergonomický a pohodlný, přizpůsobí se pohybům těla.

Hedvábné zahradní koberce

S kolekcí zahradních koberců  si Roolf Living klade za cíl provést významný upgrade tím, že představí látku hedvábného vzhledu, která působí mnohem měkčím dojmem, než jaký byste u venkovního koberce očekávali.

Kolekce nabízí elegantní a sofistikovaný design, který dodá terase nový rozměr. Historizující vzhled koberců i jemné pastelové barvy vás přenesou do palácových komnat Ludvíka XIV., či na zahradu římské vily.

AZADA, stylový domov a zahrada

Hledáte inspiraci pro váš domov a zahradu? Naše společnost Azada vám nabízí architektonické poradenství a prodej designového mobiliáře. Také dodáváme nábytek a další vybavení do venkovního prostoru, včetně stínících plachet, slunečníků, sedacích souprav, koberců, květináčů, lamp a dalšího.

Pro český trh jsme výhradním dodavatelem výše zmiňované belgické firmy Roolf Living a prodejcem křesel DOTTY i zahradních koberců. Vše vysoce kvalitní, cenově dostupné a vyrobené z odolných, ale především esteticky zdařilých materiálů.

Dalším z našich nejžádanějších produktů jsou luxusní a designově dokonalé slunečníky od značky Umbrosa. Všechny jsou vyvíjeny a vyráběny v Belgii a řadu tvoří sedm kolekcí slunečníků a čtyři typy základen.

Více informací o nás, našich službách a produktech se dozvíte na www.azada.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi!